Aktivnosti humanitarnog karaktera

Unicefov projekt za Afriku, Palčić gore, prikupljanje sredstava za Dan vrtića za val izbjeglica koji je tada prolazio kroz Hrvatsku, prikupljanje sredstava za Grad anđela, prikupljanje plastičnih čepova za djecu oboljelu od malignih bolesti,te prikupljanje plastičnih boca i podjela onima koji ih skupljaju. Tu radimo na razvoju socijalnih kompetencija koje doprinose zdravom razvoju djece i izgradnji kvalitetnih odnosa s drugim ljudima i u konačnici i samim sobom. Socijalno kompetentno dijete je ono koje je usvojilo prosocijalno ponašanje (dijeljenje, pomaganje, suradnja, empatija, zahvalnost).

Uključivanje lokalne zajednice i suradnja humanitarnog karaktera

Humanitarna akcija pod našim nazivom „copy-paste“ javnosti znana kao Kuke dobrote pod sloganom „ Naše malo je nekome puno“ koju smo u zimi proširili akcijom „Svoju jaknu daruj i tuđe srce obraduj <3“